Prekių filtras
    • Raktiniai žodžiai

    • Gamintojas

    • Kaina

Taikyti >>

Salygos ir taisyklės


Prekių pristatymas:

Būk mama įsipareigoja per 3-7 darbo pristatyti prekes esančias Būk mama prekių sandėlyje, po patvirtinimo apie apmokėtą sąskaitą gavimo. Parduotuvė patvirtinimą gauna tą pačią minutę, kai tik Jūs apmokate sąskaitą. Jeigu tokios prekės šiuo metų nėra sandelyje apie tai pirkėja informuosime asmeniškai.

Prekių grąžinimas:
1. Klientui suteikiama galimybė pakeisti jam perduotus daiktus kitais analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais arba jam nepatinkančias prekes grąžinti.
2. Tokią teisę Klientas gali įgyvendinti per 14 dienų nuo prekių perdavimo jam momento (pradedama skaičiuoti nuo to momento, kai Klientas ar kitas jo įpareigotas asmuo pasirašo užsakymo gavimo lape). Ši Kliento teisė siejama su tuo, jog Klientas yra nepatenkintas atitinkamos prekės matmenimis, forma, spalva, modeliu ar atitinkamų prekių komplektiškumu.
Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmoka Klientas.
3. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės atitinka tokius reikalavimus:
a) nebuvo naudojamos;
b) nebuvo sugadintos;
c) išsaugotos prekių vartojamosios savybės;
d) neprarado prekinės išvaizdos.
Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi esminiu sugadinimu ar prekinės išvaizdos praradimu. Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje.
4. Daiktų keitimo ir grąžinimo taisyklės (Valstybės Žinios, 2001.07.07, Nr.: 58, Publ. Nr.: 2105) nustato prekes, kurių atžvilgiu Klientas neturi teisės reikšti reikalavimus jas grąžinti ar pakeisti teisės:
a) moteriški apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos, apatinis trikotažas ir panašūs dirbiniai;
b) liemenėlės, korsetai ir panašūs dirbiniai;
c) pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai.
Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės
Įsakymo dokumentą galite peržiūrėti paspaude šią nuorodą:
5. Kai prekės keičiamos ir tokio keitimo metu susidaro kainų skirtumas, Klientas privalo sumokėti kainų skirtumą. Kainų skirtumas yra sumokamas pavedimu į nurodytą Būk mama banko sąskaitą.
6. Tais atvejais, kai Būk mama neturi pakeitimui tinkamų daiktų, Klientui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.
7. Prekės gali būti keičiamos arba grąžinamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šios Taisyklių dalies 3 p. numatytus reikalavimus. Sumokėta suma grąžinama ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo formos pasirašymo ir Būk mama pirktų ir grąžinamų prekių gavimo. Sumos, sumokėtos prekių pristatymui, Klientui negrąžinamos.

Live Chat