Prekių filtras
    • Raktiniai žodžiai

    • Gamintojas

    • Kaina

Taikyti >>

Žindymo karoliai - 20%Maitinimo / Žindymo karoliai " Violetinis Irisas "
Maitinimo / Žindymo karoliai " Violetinis Irisas " Maitinimo / Žindymo karoliai " Violetinis Irisas " Maitinimo / Žindymo karoliai " Violetinis Irisas " Maitinimo / Žindymo karoliai " Violetinis Irisas " Maitinimo / Žindymo karoliai " Violetinis Irisas " Maitinimo / Žindymo karoliai " Violetinis Irisas "

Maitinimo / Žindymo karoliai " Violetinis Irisas "

Įmonė: ECO TEETHING
Prekės ID: ECO_16
13.60
Kiekis:  

Mamos karoliai žindymui - "Violetinis Irisas"

Skirti nešioti mamytėms maitinimo metu ar tiesiog laikant vaiką ant rankų. Karoliai visiškai saugūs liesti, žaisti ir netgi dėti į burnytę. Puiki priemonė norint pasikasyti dygstančius dantukus.

IŠMATAVIMAI:

* Naudotos spalvos: tamsiai violetinė, šviesiai violetinė ir pilka
* Karoliukų dydis: 10mm/20mm skersmuo
* Kokosinis pakabukas dekoruotas gėlės ornamentu: plotis 34mm / aukštis 40mm
* Nerta virvutė maždaug 1,20 m

Karoliukai yra sutvirtinti viengubu mazgeliu. Po kelių naudojimų virvelės siūlai šiek tiek išsitemps, todėl siūlome mazgelį šiek tiek nuleisti žemiau (tiesiog perrišti), kad tvirtai prilaikytų karoliukus ir neleistų jiems slankioti. Idealiausia būtų daryti dvigubą mazgelį, kad jis tikrai netilptų pro karoliuko vidų.

Papuošalų priežiūra: galima plauti šiltame vandenyje. Venkite naudoti bet kokias chemines priemones, nes galite pakenkti produkto kokybei ir tinkamumui naudoti. Nepalikite vandenyje per ilgai, nes karoliukai gali išbrinkti. Papuošalus išplovus, geriausia pakabinti ir leisti jiems išdžiūti.


Svarbu! Tai yra papuošalai, skirti nešioti suaugusiems, vaikai gali su jais žaisti tik prižiūrint pilnamečiams asmenims. Nepalikite vaikų vienų su šiais papuošalais.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Live Chat