Prekių filtras
    • Raktiniai žodžiai

    • Gamintojas

    • Kaina

Taikyti >>

Žindymo karoliaiMaitinimo / Žindymo karoliai " Mylimiausi Rožiniai "
Maitinimo / Žindymo karoliai " Mylimiausi Rožiniai " Maitinimo / Žindymo karoliai " Mylimiausi Rožiniai " Maitinimo / Žindymo karoliai " Mylimiausi Rožiniai "

Maitinimo / Žindymo karoliai " Mylimiausi Rožiniai "

Įmonė: ECO TEETHING
Prekės ID: ECO_43
9.00
Kiekis:  

Silikoniniai žindymo papuošalai idealiai tinka mamoms, mėgstančioms madą. Nepamirškite, kad ir susilaukusios vaikų, galite atrodyti gražiai, stilingai ir išlikti 'saugi' kūdikiams.

Karoliai bus naudingi maitinimo/žindymo metu, nes vaikučiai valgydami turės kuom užimti laisvas rankutes. Taip pat atrasite, kad silikoniniai karoliai bus geriausi dygstančių dantukų draugai, nes yra švelnūs vaikučio dantenoms ir be skausmo jas 'pakasys'.

Visi Eco Teething Silikoniniai papuošalai buvo kruopščiai atrinkti iš pačių geriausių tiekėjų ir yra visiškai saugūs kūdikiams, vaikams, suaugusiems ir aplinkai. Gali būti atšaldyti šaldytuve ir naudojami dantukų dygimo metu.

Visi karoliukai yra pagaminti iš 100% maisto kategorijos silikono (angl. Food Grade Silicone) ir yra netoksiški, nelipnūs, bekvapiai, lengvai valomi. SUDĖTYJE NETURI: BPA, švino, PVC (vinilo polio chlorido), gyvsidabrio, ftalatų, kadmio. PATVIRTINTI: FDA (JAV Maisto ir Vaistų valdyba), LFGB (Vokietijos Maisto saugumo valdyba), SGS (pasaulinė kokybės kontrolės testavimo ir sertifikavimo organizacija). Kilmės šalis: Kanada.

IŠMATAVIMAI:

* Naudotos spalvos: rožinė, žydra, chaki su marmuro karoliuku
* Karoliukų dydis: 17 mm
* Bendras virvutės ilgis: 86 cm
* Virvutė: satino virvutė su atsisegančia sagtele

Karolių ilgį žiūrėkite pagal aukščiau nurodytus išmatavimus, nes darant nuotraukas, virvutės ilgis buvo koreaguotas, kad tilptų ant stovelio.

Karoliai yra sutvirtintu su specialiu užsegimu, kuris atsisega stipriau patraukus. Karoliukai gali būti sutvirtinti mazgeliais arba palikti lengvai judėti. Jei norite sutrumpinti juostelės ilgį, atriškite mazgelius abiejuose galuose, nukirpkite juostelę iki norimo ilgio ir vėl užriškite keletą mazgelių. Kartą sutrumpinta juostelė jau negali būti prailginta.

Priežiūra: karoliai gali būti plaunami šiltame muiliname vandenyje. Venkite bet kokių cheminių medžiagų, kad nepakenktumėt karoliukams. Tinka indaplovėms (viršutinėje lentynoje). Saugi temperatūra: nuo -60 °C iki 200 °C

Naujai įsigytus karolius, taip pat ir prieš kiekvieną naudojimą, rekomenduojame nuplauti šiltu tekančiu vandeniu.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Live Chat