Prekių filtras
    • Raktiniai žodžiai

    • Gamintojas

    • Kaina

Taikyti >>

Žindymo karoliaiMaitinimo / Žindymo karoliai " Modernūs Rižiniai "
Maitinimo / Žindymo karoliai " Modernūs Rižiniai " Maitinimo / Žindymo karoliai " Modernūs Rižiniai " Maitinimo / Žindymo karoliai " Modernūs Rižiniai "

Maitinimo / Žindymo karoliai " Modernūs Rižiniai "

Įmonė: ECO TEETHING
Prekės ID: ECO_37
13.00
Kiekis:  

Modernus spalvų derinys stilingoms moterims! Asimetriška išvaizda karoliams suteikia unikalumo ir įdomumo, tai neliks nepastebėta ir vaikučių, kuriems įdomu pažinti skirtingas tekstūras ir spalvas. Karoliai pagaminti iš skirtingų medžiagų, tad bus įdomu ir naudinga žaidžiant pažinimo ir jutimo žaidimus. 

IŠMATAVIMAI:

* Naudotos spalvos: rožinė ir marmuro pilka
* Medinių karoliukų dydis: 12/25mm
* Silikoninių karoliukų dydis: 9/22mm
* Nerti karoliukai yra iš ekologiškos medvilnės
* Nertos virvutės ilgis: apie 60-62 cm

Visi Eco Teething Silikoniniai karoliukai buvo kruopščiai atrinkti iš pačių geriausių tiekėjų ir yra visiškai saugūs kūdikiams, vaikams, suaugusiems ir aplinkai. Gali būti atšaldyti šaldytuve ir naudojami dantukų dygimo metu.

Visi karoliukai yra pagaminti iš 100% maisto kategorijos silikono (angl. Food Grade Silicone) ir yra netoksiški, nelipnūs, bekvapiai, lengvai valomi. SUDĖTYJE NETURI: BPA, švino, PVC (vinilo polio chlorido), gyvsidabrio, ftalatų, kadmio. PATVIRTINTI: FDA (JAV Maisto ir Vaistų valdyba), LFGB (Vokietijos Maisto saugumo valdyba), SGS (pasaulinė kokybės kontrolės testavimo ir sertifikavimo organizacija). Kilmės šalis: Kanada. 

Priežiūra: karoliai gali būti plaunami šiltame muiliname vandenyje. Venkite bet kokių cheminių medžiagų, kad nepakenktumėt karoliukams. 

Naujai įsigytus karolius, taip pat ir prieš kiekvieną naudojimą, rekomenduojame nuplauti šiltu tekančiu vandeniu.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Live Chat