Prekių filtras
    • Raktiniai žodžiai

    • Gamintojas

    • Kaina

Taikyti >>

Žindymo karoliaiMaitinimo / Žindymo karoliai " Minimalistiniai Pasteliniai Žydri "
Maitinimo / Žindymo karoliai " Minimalistiniai Pasteliniai Žydri " Maitinimo / Žindymo karoliai " Minimalistiniai Pasteliniai Žydri " Maitinimo / Žindymo karoliai " Minimalistiniai Pasteliniai Žydri "

Maitinimo / Žindymo karoliai " Minimalistiniai Pasteliniai Žydri "

Įmonė: ECO TEETHING
Prekės ID: ECO_53
10.00
Kiekis:  

Minimalistiniai karoliai stilingoms moterims! Pastelinės spalvos, skirtingos ir įdomios formos sudomins ne tik mamas, bet ir vaikučius. Karoliai pagaminti iš šešių skirtingų karoliukų, kurie derinsis prie bet kokio stiliaus ar aprangos.

IŠMATAVIMAI:

* Naudotos spalvos: rožinė, žydra, levandų, chaki ir balta
* Medinių karoliukų dydis: 25mm
* Silikoninių karoliukų dydis: 15/22mm
* Nertos virvutės ilgis: apie 80-82 cm (ilgis gali būti reguliuojamas)

Visi Eco Teething Silikoniniai karoliukai buvo kruopščiai atrinkti iš pačių geriausių tiekėjų ir yra visiškai saugūs kūdikiams, vaikams, suaugusiems ir aplinkai. Gali būti atšaldyti šaldytuve ir naudojami dantukų dygimo metu.

Visi karoliukai yra pagaminti iš 100% maisto kategorijos silikono (angl. Food Grade Silicone) ir yra netoksiški, nelipnūs, bekvapiai, lengvai valomi. SUDĖTYJE NETURI: BPA, švino, PVC (vinilo polio chlorido), gyvsidabrio, ftalatų, kadmio. PATVIRTINTI: FDA (JAV Maisto ir Vaistų valdyba), LFGB (Vokietijos Maisto saugumo valdyba), SGS (pasaulinė kokybės kontrolės testavimo ir sertifikavimo organizacija). Kilmės šalis: Kanada. 

Priežiūra: karoliai gali būti plaunami šiltame muiliname vandenyje. Venkite bet kokių cheminių medžiagų, kad nepakenktumėt karoliukams. 

Naujai įsigytus karolius, taip pat ir prieš kiekvieną naudojimą, rekomenduojame nuplauti šiltu tekančiu vandeniu.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Live Chat