Prekių filtras
    • Raktiniai žodžiai

    • Gamintojas

    • Kaina

Taikyti >>

KramtukaiKramtukas " Alyvinė Garbanėlė "
Kramtukas " Alyvinė Garbanėlė " Kramtukas " Alyvinė Garbanėlė " Kramtukas " Alyvinė Garbanėlė " Kramtukas " Alyvinė Garbanėlė "

Kramtukas " Alyvinė Garbanėlė "

Įmonė: ECO TEETHING
Prekės ID: ECO_76
9.00
Kiekis:  

Medinis Kramtukas Alyvinė Garbanėlė

Šis kramtukas buvo sukurtas specialiai kūdikiams ir vaikams. Jis bus naudingas ne tik dygstant dantukams, bet ir žaidžiant. Skirtingų medžiagų detalės (mediniai karoliukai, medvilninė gėlytė ir mediniai žiedeliai) sudomins vaiką ir tuo pačiu skatins jo motorinius ir jutiminius gebėjimus.

Medvilninės virvutės paliktos ilgesnės, kad galėtumėt šį kramtuką pritvirtinti prie lovytės, mašininės kėdutės ar vežimuko. Taip apsaugosit kramtuką nuo kritimo ant žemės ir jis ne taip greitai išsiterlios.

IŠMATAVIMAI:

* Naudotos spalvos: alyvinė, rožinė ir šviesiai geltona
* Karoliukų dydis: 18mm/24,5mm skersmuo
* Mediniai žiedai: 48 mm medinis žiedelis, padengtas organiniu kokoso aliejumi
* Nerta virvutė maždaug 15 cm ilgio. 
* Kramtukas gali būti pagamintas bet kokių, Jums patinkančių spalvu. Jei norite individualaus užsakymo, parašykite mums info@ecoteething.com

Patikrinkit kramtuką kiekvieną kartą duodami jį kūdikiui. Jei pastebite bet kokius pavojingus pažeidimus ar įskilimus - nebeduokite jo vaikams.

Priežiūra: galima plauti šiltame vandenyje. Venkite naudoti bet kokias chemines priemones, nes galite pakenkti produkto kokybei ir tinkamumui naudoti. Nepalikite vandenyje per ilgai, nes karoliukai gali išbrinkti. Kramtuką išplovus, geriausia pakabinti ir leisti jiems išdžiūti.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Live Chat