Prekių filtras
    • Raktiniai žodžiai

    • Gamintojas

    • Kaina

Taikyti >>

Apie mus


Jūsų širdyje šventė? Jus ruošiasi aplankyti gandrai ?

“ Būk mama “ – kolektyvas, šią gražią akimirką, sveikina Jus!

Mes pasiruošę būti su Jumis visą šį puikų, besikeičiantį nėštumo laikotarpį. O ir sulaukus gandrų , pasistengsime būti naudingi pagalbininkai.
“Būk mama“ – tai didžiausias parduotuvių besilaukiančioms mamoms tinklas Lietuvoje. Mes drąsiai galime save vadinti šios srities lyderiais. Veiklą pradėjome 1999 metais. Ilgametė darbo patirtis, suteikia mums galimybes patenkinti visų pirkėjų norus ir poreikius, drabužių ir priedų būsimoms mamoms srityje.  

Du kartus per metus mes pristatome naujas drabužių kolekcijas nėščiosioms. Siekiame neatsilikti besikeičiančioje drabužių madoje besilaukiančioms. Skirtingų gamintojų kolekcijos -  tai kelias į  labai platų įvairaus stiliaus nėščiųjų drabužių spektrą. Šiuo keliu mes einame nuo pirmosios įmonės įkūrimo dienos. “Būk mama“ parduotuvėse Jūs rasite nuo oficialaus – dalykinio, romantiško – lengvabūdiško, originalaus – seksualaus iki sportinio - kasdieninio stiliaus drabužių būsimoms mamoms.
Svarbiausia visų drabužių savybė – jie turi būti patogūs besilaukiančiai mamai ir kas ne mažiau svarbu – atitikti moters norus ir nuotaiką, ši puikų, besikeičiantį nėštumo laikotarpį.
Drabužiai būsimoms mamoms šiais laikais neapsiriboja tik kombinezonais ir ilgomis suknelėmis su raukinukais. Dabar tai: kelnės, bridžai, blauzdinės, palaidinės, liemenės, marškinėliai, sijonai, įvairios suknelės, švarkai, striukės ir paltukai. Visi šie drabužiai besilaukiančioms, auga kartu su Jūsų džiaugsmu pilvelyje.

Mūsų parduotuvėse rasite ne tik drabužių, bet ir įvairių kitų prekių, be kurių negali išsiversti būsima mamytė. Tai: kompresiniai gaminiai ( puskojinės, kojinės, pėdkelnės ), įvairūs diržai, korsetai nėštumo ir pogimdyviniam laikotarpiui, liemenėlės nėščiosioms ir maitinančioms, kremai ir kiti  mieli niekučiai, kurie nėštumą paverčia vienu iš gražiausių moters gyvenimo laikotarpiu.

“Geras kokybės ir kainos santykis“  - tai ne tik skambi frazė, tai vienas iš pagrindinių kriterijų, kuriuo vadovaudamiesi mes formuojame parduotuvių asortimentą.

“Būk mama“ parduotuvėse taikoma lanksti nuolaidų sistema ( kuponus galima rasti: moterų konsultacijose,    “Visi savi“ nuolaidų kortelės, bei spaudoje ), vyksta įvairios akcijos.

Mes dirbame Jums. Laiminga besilaukianti mama – mūsų darbo tikslas. Visada ir visur stengiamės siekti šio kilnaus tikslo. Tik kartu su Jumis, mes galėsime pasiekti puikių mūsų darbo ir Jūsų laimės, bei džiaugsmo rezultatų .
Visada pasistengsime Jums padėti ir atsakyti į Jūsų klausimus. Lauksime Jūsų – “Būk mama“ parduotuvėse, pasidalinkite savo džiaugsmu su mumis.

Galite mums rašyti : info@bukmama.lt

 

Live Chat